Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

3D Virtuálna prehliadka

Zatraktívni prezentáciu vašej nehnuteľnosti.
Vašu nehnuteľnosť si môže záujemca pozrieť detailne kedykoľvek 7 dní v týždni 24 hodín denne.

 

 

Výhody, ktoré 3D Virtuálna prehliadka prináša:

1. Oslovíme viac záujemcov

Odlíšime vašu nehnuteľnosť od kvanta iných bytov na inzerčných portáloch a tým prilákame a oslovíme viac záujemcov. To, samozrejme, zvyšuje šancu na predaj.

2. Ušetríme všetkým čas

Úspora času je benefitom hlavne pre kupujúcich a predávajúcich. Kupujúci má možnosť si dopredu prejsť celú nehnuteľnosť a urobiť si predstavu. Na fyzickú obhliadku potom prichádza záujemca, ktorý má o nehnuteľnosť vážny záujem. Potrebuje si už iba nehnuteľnosť naživo „nacítiť“ a utvrdiť sa vo svojom výbere. Eliminujú sa zbytočné obhliadky a minimalizuje sa počet neserióznych kupujúcich. Významne sa tak obmedzí populárna realitná turistika.

3. Lepšia predstava pre kupujúcich

Vďaka 3D virtuálnej prehliadke sa kupujúci ocitne priamo vo vašom byte, či dome bez ohľadu na to, kde sa momentálne nachádza. Môže sa priamo vo vašej nehnuteľnosti poprechádzať a detailne si obzrieť všetky jej zákutia.