Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

 

Využite aj možnosť našej bezplatnej a nezáväznej konzultácie ohľadom predaja/nacenenia Vašej nehnuteľnosti

MÁM ZÁUJEM O KONZULTÁCIU 

 

 

Naša asistencia pri predaji vašej nehnuteľnosti obsahuje:

 

Stanovenie správnej ceny

Cenová analýza ktorá posúdi aktuálnu situáciu na trhu je pri predaji nehnuteľnosti nevyhnutná. A úprimne, je to hotová alchýmia. Cenu totiž ovplyvňuje množstvo faktorov ako je napríklad lokalita, konkurenčné nehnuteľnosti, aktuálny dopyt po predajoch... Našťastie máme dostatočné nástroje a znalosti k tomu, aby sme vám s tým vedeli pomôcť.

Našou prioritou je predať vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú trhovú cenu.

Prezentácia nehnuteľnosti

- Vašu nehnuteľnosť pripravíme na predaj pomocou Home stagingu, vďaka čomu sa  stane jedinečnou. Viac o Home stagingu sa dozviete TU, alebo si pozrite naše fotky v galérii.

- Presvetlenú a zútulnenú nehnuteľnosť nafotíme profi fotoaparátom. Ukážku fotografií nájdete tu.

- vyhotovíme 3D virtuálnu prehliadku, pomocou ktorej sa môže záujemca vo vašom byte/ dome rovno poprechádzať. 

- Vyhotovíme prehľadný 2D a 3D pôdorys, ktorý ukáže kupujúcemu usporiadanie a možnosti zariadenia jednotlivých miestností.

Reklama a marketing

Dnes už nestačí umiestniť inzerát iba na všetky možné realitné portály. Vieme, že je potrebné osloviť záujemcov aj inak. Predaj vašej nehnuteľnosti podporíme modernými metódami propagácie ako je PPC kampaň na Google Ads či na sociálnych sieťach a Youtube. Okrem toho zverejníme prezentáciu na našej webstránke a oslovíme aj našu internú databázu klientov. Môžeme umiestniť na vašu nehnuteľnosť reklamný banner, spustiť letákovú kampaň, či zverejniť inzerciu v miestnych novinách.

Obhliadky

Pred obhliadkou byt vyvetráme, navoniame a navodíme príjemnú atmosféru aj pomocou jemných hudobných melódií. Postaráme sa o to, aby záujemca vo vašej nehnuteľnosti pocítil atmosféru svojho nového domova hneď na prvej obhliadke. Ak chcete šetriť svoj čas, vieme zrealizovať obhliadky aj bez vašej prítomnosti.

 

Vaša ochrana

Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie zabezpečíme kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Spolu s advokátom sa postaráme o to, aby celý predaj prebehol bezpečne a bez komplikácií. Garantujeme vám bezpečný prevod nehnuteľnosti a úhradu kúpnej ceny prostredníctvom notárskej úschovy alebo bankových vinkulácií. Asistujeme pri odovzdaní a prevzatí bytu. Viac o Právnom servise TU.

Kompletný servis

Podáme návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. Pomôžeme kupujúcemu získať hypotekárny úver. Pri pozemkoch navyše asistujeme pri vyhotovení geodetického plánu a zabezpečíme vyhotovenie Územnoplánovacej informácie.

 

 

"Dobrý deň,so spoluprácou s vašou realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná,byt som predala rýchlo a za primeranú cenu. Oceňujem profesionálny a promptný prístup. Ďakujem." 

Ingrid H.

 

"Ohľadom tejto spoločnosti máme len pozitívne skúsenosti. Osobne sme komunikovali s realitným maklérom - Silviou Kumerovou, ktorá bola vždy ústretová, spoľahlivá a vykonávala svoju činnosť profesionálne."

Martin G.

 

"Ochotný, slušný, milý, trpezlivý, vždy odborne pripravený na stretnutí. Ďakujeme"

Peter Š.