spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Naša asistencia pri predaji vašej nehnuteľnosti obsahuje:

Stanovenie správnej ceny

Cenová analýza ktorá posúdi aktuálnu situáciu na trhu je pri predaji nehnuteľnosti nevyhnutná. A úprimne, je to hotová alchýmia. Cenu totiž ovplyvňuje množstvo faktorov ako je napríklad lokalita, konkurenčné nehnuteľnosti, aktuálny dopyt po predajoch... Našťastie máme dostatočné nástroje a znalosti k tomu, aby sme vám s tým vedeli pomôcť. Našou prioritou je samozrejme predať vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú trhovú cenu.

 
Prezentácia nehnuteľnosti

Štýlové vankúšiky, pekná kvetina, či tkaná deka ležérne prehodená cez sedačku... Pomocou Home stagingu sa vaša nehnuteľnosť odlíši od množstva bytov na internetových portáloch a stane sa jedinečnou. Čistú, presvetlenú a zútulnenú nehnuteľnosť potom špičkovo nafotíme profesionálnym fotoaparátom a vyhotovíme 3D virtuálnu prehliadku. Pomocou virtuálnej prehliadky sa môže záujemca vo vašom byte či dome rovno poprechádzať a detailne si pozrieť každé zákutie z pohodlia vlastného domu. Súčasťou prezentácie je aj prehľadný pôdorys, ktorý ukáže kupujúcemu usporiadanie a možnosti zariadenia jednotlivých miestností.

 

Reklama a marketing

Dnes už nestačí umiestniť inzerát iba na všetky možné realitné portály. Vieme, že je potrebné osloviť záujemcov aj inak. Predaj vašej nehnuteľnosti podporíme modernými metódami propagácie ako je PPC kampaň na Google Ads či na sociálnych sieťach a Youtube. Okrem toho zverejníme prezentáciu na našej webstránke a oslovíme aj našu internú databázu klientov. Môžeme umiestniť na vašu nehnuteľnosť reklamný banner, spustiť letákovú kampaň, či zverejniť inzerciu v miestnych novinách. Chceme, aby bola vaša nehnuteľnosť viditeľná.

 

Obhliadky

Pred obhliadkou byt vyvetráme, navoniame a navodíme príjemnú atmosféru aj pomocou jemných hudobných melódií. Postaráme sa o to, aby záujemca vo vašej nehnuteľnosti pocítil atmosféru svojho nového domova hneď na prvej obhliadke. Ak chcete šetriť svoj čas, vieme zrealizovať obhliadky aj bez vašej prítomnosti.

 

Vaša ochrana

Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie zabezpečíme kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Spolu s advokátom sa postaráme o to, aby celý predaj prebehol bezpečne a bez komplikácií. Garantujeme vám bezpečný prevod nehnuteľnosti a úhradu kúpnej ceny prostredníctvom notárskej úschovy alebo bankových vinkulácií. Asistujeme pri odovzdaní a prevzatí bytu.

 

Kompletný servis

Podáme návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Pripravíme Protokol o prevzatí a odovzdaní nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. Pomôžeme kupujúcemu získať hypotekárny úver. Pri pozemkoch navyše asistujeme pri vyhotovení geodetického plánu a zabezpečíme vyhotovenie Územnoplánovacej informácie.