spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Naša asistencia pri prenájme vašej nehnuteľnosti obsahuje:

Stanovenie správnej ceny

Cenová analýza ktorá posúdi aktuálnu situáciu na trhu je pri prenájme nehnuteľnosti nevyhnutná. Cenu totiž ovplyvňuje množstvo faktorov ako je napríklad lokalita, konkurenčné nehnuteľnosti, aktuálny dopyt po prenájmoch... Na jednej strane je pre nás dôležité aby ste z prenajímania vašej nehnuteľnosti vyťažili maximum, na strane druhej však nesmieme dopustiť, aby sa kvôli predraženej cene vaša nehnuteľnosť stala nehnuteľnosťou, ktorú nikto nechce. V tomto prípade naozaj platí, že čas sú peniaze.

 
Príprava nehnuteľnosti na prezentáciu a prenájom

Vašu nehnuteľnosť najprv pekne naaranžujeme pomocou prvkov z homestagingu. Niekedy stačí naozaj veľmi málo... štýlové vankúšiky, pekná kvetina, či tkaná deka ležérne prehodená cez sedačku, urobia z Vášho bytu byt výnimočný a nezameniteľný. Zároveň odstránime drobné „nedostatky“, ktoré na fotkách a obhliadkach kazia prvý dojem. Okrem profesionálnych fotografií vyhotovíme aj virtuálnu prehliadku, pomocou ktorej sa môže záujemca vo vašom byte či dome rovno poprechádzať a pritom nevytiahne päty z domu. Súčasťou prezentácie je aj prehľadný pôdorys.

 
Marketing

Online reklama na najnavštevovanejších inzertných portáloch je pre nás samozrejmosťou, vrátane pravidelného aktualizovania, či topovania. Okrem toho vašu nehnuteľnosť zviditeľníme na sociálnych sieťach, oslovíme našu databázu klientov i rôzne spolupracujúce agentúry. Umiestnime prezentáciu na našej webstránke.

 
Obhliadky

Postaráme sa o to, aby záujemca vo vašej nehnuteľnosti pocítil atmosféru svojho nového domova hneď na prvej obhliadke. Pred obhliadkou byt vyvetráme, navoniame, pripravíme jemný hudobný podmaz, aby si okrem očí prišli na svoje aj nos a uši. Potencionálnych záujemcov si vopred preveríme, vyberieme a odporučíme vám iba seriózneho záujemcu, ktorý pre vás bude najvhodnejší. V prípade záujmu zrealizujeme obhliadky aj bez vašej prítomnosti.

 
Kompletný servis

Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie zabezpečíme nájomnú zmluvu. Asistujeme pri odovzdaní a prevzatí bytu, vyhotovíme preberací protokol a zabezpečíme odpisy energií. Dohliadneme na uhradenie prvých platieb.

Zmluva sa uzatvára na jeden rok. Postaráme sa o to, aby sa nový nájomca našiel kontinuálne a vaša nehnuteľnosť neostala prázdna. 6-8 týždňov pred vypršaním zmluvy preveríme, či sa bude v existujúcom zmluvnom vzťahu pokračovať a následne buď vyhotovíme k nájomnej zmluve Dodatok o predĺžení, alebo začneme hľadať nového nájomcu. Výhodou je, že všetky informácie a podklady pre prezentáciu už budeme mať predpripravené. Stačí spustiť inzerciu.

 
Garancia nájmu

Ak nami nájdený nájomca odíde počas prvých troch mesiacov od podpisu nájomnej zmluvy, nájdeme vám nového bez nároku na odmenu.

 
Doplnkové služby

V prípade potreby zabezpečíme upratanie nehnuteľnosti po odchádzajúcom nájomcovi. Pomôžeme Vám s výpočtom ročného rozpočítania energií pri finančnom vyrovnaní sa s odchádzajúcim nájomcom. Ak existuje jazyková bariéra medzi majiteľom bytu a nájomcom - cudzincom, pomôžeme Vám odkomunikovať potrebné záležitosti počas celej doby nájmu.