Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Naša asistencia pri prenájme vašej nehnuteľnosti obsahuje:

 

Stanovenie správnej ceny

Cenová analýza ktorá posúdi aktuálnu situáciu na trhu je pri prenájme nehnuteľnosti nevyhnutná. Cenu totiž ovplyvňuje množstvo faktorov ako je napríklad lokalita, konkurenčné nehnuteľnosti, aktuálny dopyt po prenájmoch... Na jednej strane je pre nás dôležité aby ste z prenajímania vašej nehnuteľnosti vyťažili maximum, na strane druhej však nesmieme dopustiť, aby sa kvôli predraženej cene vaša nehnuteľnosť stala nehnuteľnosťou, ktorú nikto nechce. V tomto prípade naozaj platí, že čas sú peniaze.

Prezentácia nehnuteľnosti

 

Reklama a marketing

Online reklama na najnavštevovanejších inzertných portáloch je pre nás samozrejmosťou, vrátane pravidelného aktualizovania, či topovania. Okrem toho vašu nehnuteľnosť zviditeľníme na sociálnych sieťach, oslovíme našu databázu klientov i rôzne spolupracujúce agentúry. Umiestnime prezentáciu na našej webstránke.

Chceme, aby bola vaša nehnuteľnosť viditeľná.

Obhliadky

Postaráme sa o to, aby záujemca vo vašej nehnuteľnosti pocítil atmosféru svojho nového domova hneď na prvej obhliadke. Pred obhliadkou byt vyvetráme, navoniame, pripravíme jemný hudobný podmaz, aby si okrem očí prišli na svoje aj nos a uši. Potencionálnych záujemcov si vopred preveríme, vyberieme a odporučíme vám iba seriózneho záujemcu, ktorý pre vás bude najvhodnejší. V prípade záujmu zrealizujeme obhliadky aj bez vašej prítomnosti.

Kompletný servis

Zabezpečíme vypracovanie nájomnej zmluvy. Asistujeme pri odovzdaní a prevzatí bytu, vyhotovíme preberací protokol a zabezpečíme odpisy energií. Dohliadneme na uhradenie prvých platieb.

V prípade potreby zabezpečíme upratanie nehnuteľnosti po odchádzajúcom nájomcovi. Ak existuje jazyková bariéra medzi majiteľom bytu a nájomcom - cudzincom, pomôžeme Vám odkomunikovať potrebné záležitosti počas celej doby nájmu.

Garancia nájmu

Postaráme sa o to, aby sa nový nájomca našiel kontinuálne a vaša nehnuteľnosť neostala prázdna. 6-8 týždňov pred vypršaním zmluvy preveríme, či sa bude v existujúcom zmluvnom vzťahu pokračovať a následne buď vyhotovíme k nájomnej zmluve Dodatok o predĺžení, alebo začneme hľadať nového nájomcu. Výhodou je, že všetky informácie a podklady pre prezentáciu už budeme mať predpripravené. Stačí spustiť inzerciu.

Ak nami nájdený nájomca odíde počas prvých troch mesiacov od podpisu nájomnej zmluvy, nájdeme vám nového bez nároku na odmenu.