Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Predaj - 2i byt Rezedova

"Naša skúsenosť so spoločnosťou Absolute Real bola veľmi dobrá. Oceňujeme promptnosť a odbornosť. Nakoľko sme neboli v oblasti veľmi znalí, vždy nám bola poskytnutá pomoc a informácie v jednotlivých krokoch procesu. Maximálna spokojnosť. Odporúčame každému, kto zvažujem kúpu alebo predaj nehnuteľnosti."

Paula S.

Prenájom - 2i byt Agátova

"Konečne seriózny,profesionálny a pedantný prístup, aký sa už málo vidí u realitných maklérov.
Maximálna spokojnosť, kompletný servis, ochota a dôvera do budúcnosti,že sa môžem opäť na túto realitnú kanceláriu obrátiť. Ešte raz veľmi pekne ďakujem!"

Erika P.

Prenájom - 3i byt Levárska

"Profesionáli vo svojom odbore. Obchod bol dokončený rýchlo a efektívne. Pomohol vyriešiť problémy s majiteľom bytu. Vnímavý a pozorný. Odporúčam túto organizáciu všetkým. Špeciálne poďakovanie Eduardovi a Sylvii!"

Vyacheslav D.

Predaj - 2i byt Vajnorská

"Profesionálny prístup, veľmi ústretová a ochotná pomoc pri predaji nehnuteľnosti. Keď má niekto záujem o predaj svojej nehnuteľnosti tak odporúčam sa obrátiť o pomoc túto profesialnu realitnú spoločnosť."

Roman Ž.

Predaj - 2i byt Exnárova

"AR mi pred nedavnom pomohol predat byt. Napriek narocnej situacii na realitnom trhu s nehnutelnostami byt je predany, k mojej spokojnosti. Ocenujem nielen profesionalny pristup pracovnikov AR k predaju, ale aj to, co dali navyse: pochopenie a ludsky pristup. Vdaka 👍"

Ján. J

Prenájom - garsónka Sch. Trnavského

"Spokojnosť, netreba sa o nič starať, len si dohodnete podmienky a odovzdáte kľúče. Potencionálnych nájomníkov som mal v krátkom čase a s opisom ich požiadaviek zabezpečených a mohol som si vyberať, ktorý mi vyhovuje ..."

Martin V.

Prenájom - 3i byt Mesačná

"Komunikoval som najma s panom Michalikom. Komunikacia bola otvorena, vsetky nejasnosti vyjasnene a nesnazi sa za kazdu cenu v mojom pripade prenajat. Odporucam urcite ich sluzby."

Michal P.

 

Prenájom - 2i byt Sokolská

"Rada by som tymto podakovala Absolute Real za profesionalny pristup pri hladani najomnikov pre mna a mojich priatelov, ktorym som Absolute Real odporucila. Zverila som teamu kluc od bytu a nemala ziadne starosti s procesom. Verim, ze vyuzivaju nielen svoje skusenosti, ale aj intuiciu. Popri prenajme som dostala aj sukromne rady, pomohlo, fungovali a som za ne vdacna tak isto ako za dobrych najomnikov."

Silvia T.

Prenájom - 3i byt Mesačná

"Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a prácou, oceňujem korektnosť v jednaní a dodržiavanie dohodnutých krokov s absolútnou profesionalitou. S takýmito ľuďmi sa dobre spolupracuje."

Magdalena B.

Predaj - 3i byt Exnárova

"Profesionalita, slušnosť, nadštandardná starostlivosť a ochota. Spokojnosť s poskytnutými komplexnými službami, odporúčam."

Mária Š.

Prenájom - 3i byt Švabinského

"Rýchle a férové jednanie(žiadne rezervácie pre 3 osoby), dodržanie slova....pani Kumerová bola nápomocná pri riešení problémov ktoré sa vyskytli pri prenajímaní bytu."

Samuel G.

Prenájom - 3i byt Závodu Matador

"Profesionálny prístup a spokojnosť pri rokovaní."

Milan S.

Predaj - 2i byt Vlčie hrdlo

"Dobrý deň,so spoluprácou s vašou realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná,byt som predala rýchlo a za primeranú cenu. Oceňujem profesionálny a promptný prístup. Ďakujem." 

Ingrid H.

Predaj - garsónka Gessayova

"Ohľadom tejto spoločnosti máme len pozitívne skúsenosti. Osobne sme komunikovali s realitným maklérom - Silviou Kumerovou, ktorá bola vždy ústretová, spoľahlivá a vykonávala svoju činnosť profesionálne."

Martin G.

Predaj - pozemok Vinosady

 

"Ochotný, slušný, milý, trpezlivý, vždy odborne pripravený na stretnutí. Ďakujeme"

Peter Š.

Prenájom - 3i byt Levárska

"Prompt and professional service. Sensitive aproach to us as clients, we were satisfied."

Dáša P.

Prenájom - 3i byt Závodu Matador

"Mr. Michalik helped me to rent an apartment. It was pretty fast. And on every stage, Mr. Michalik was with me explaining everything in detail. He speaks English - a big advantage for me since I don't speak Slovak. And the contract was in two languages, clear and fair."

Eugene M.

Prenájom - 3i byt Beniakova

"I was so lucky when I found this agency. Before I contacted dozen of real estate agencies and none of them showed such a great level of tolerance to expats as well as willingness to help. Eduard and Silvia were able to find an apartment for me and negotiate everything with the landlord immediately after my request."

Maksym K.