spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Home staging

Home staging urobí z vašej nehnuteľnosti atraktívny priestor, vyzdvihne jej silné stránky a podčiarkne jej prirodzenú charizmu.
Necháme vašu nehnuteľnosť zažiariť.

 

Čo je Home staging

Home staging je profesionálna estetická príprava nehnuteľnosti na fotenie a prezentáciu a následne na predaj alebo prenájom. Vďaka štýlovým bytovým doplnkom a drobným úpravám vyzdvihne prednosti a potenciál vašej nehnuteľnosti, zakryje prípadné drobné nedostatky a zabezpečí najlepší prvý dojem. Dá priestor k tomu, aby sa záujemca do vašej nehnuteľnosti na prvý pohľad zamiloval.

Prečo je dôležitý?

Ľudia nekupujú samotné nehnuteľnosti, ale kupujú v prvom rade domov a pri jeho výbere zohrávajú hlavnú    úlohu emócie. Túžia po domove v ktorom sa budú cítiť útulne a zároveň aj trochu luxusne... Kupujúci sa pri  výbere nehnuteľnosti rozhoduje podvedome na základe prvého dojmu a to už počas prvých 10- tich sekúnd! Navyše až 98% kupujúcich si nevie predstaviť možné využitie priestoru.

 

Aké výhody prináša?
  • ukáže potenciál vašej nehnuteľnosti
  • zmení vašu nehnuteľnosť na ukážkovú
  • zaistí najlepší prvý dojem
  • môže zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti až o 8%
  • pritiahne pozornosť kupujúcich
  • urýchli predaj až o 70%
  • odlíši vašu nehnuteľnosť od iných
  • dodá jej čistotu, krásu a jedinečnosť
Ako to bude prebiehať?

Vašu nehnuteľnosť si pozorne obzrieme a zvážime potrebné kroky. V prípade potreby navrhneme ktoré kusy nábytku by bolo lepšie odstrániť, čo by bolo vhodné opraviť, vymaľovať, upratať alebo vypratať. Prehodnotíme rozmiestnenie nábytku a zabezpečíme potrebné bytové doplnky, ktoré vašu nehnuteľnosť rozžiaria a dodajú mu jedinečnosť. Pri našej práci využívame svieže odtiene doplnkov (vankúše, obrusy, vázy, závesy), štýlové kúsky (koberce, lampy, stolíky, taburetky) a samozrejme dekoračné predmety a kvetiny. Ku každej nehnuteľnosti pristupujeme individuálne a podľa zváženia zabezpečujeme niektoré doplnky priamo pre danú konkrétnu nehnuteľnosť.

Pri exkluzívnej spolupráci je možné bytové doplnky nechať vo vašej nehnuteľnosti aj počas obhliadok. Zároveň na obhliadkach prepojíme vizuálny efekt s príjemnou hudbou a vôňou, čím sa dosiahne najvyšší možný efekt.

Službu si môžete objednať aj samostatne.