Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Využite aj možnosť našej bezplatnej a nezáväznej konzultácie ohľadom kúpy Vašej nehnuteľnosti

MÁM ZÁUJEM O KONZULTÁCIU 

 

 

Naša asistencia pri kúpe nehnuteľnosti obsahuje:

 

Charakteristika kupovanej nehnuteľnosti

Cenová analýza ktorá posúdi aktuálnu situáciu na trhu je aj pri kúpe nehnuteľnosti nevyhnutná. Cenu totiž ovplyvňuje množstvo faktorov ako je napríklad lokalita, konkurenčné nehnuteľnosti, aktuálny dopyt po predajoch... Našťastie máme dostatočné nástroje a znalosti k tomu, aby sme vám s tým vedeli pomôcť. Na úvodnom stretnutí si stanovíme o aký druh nehnuteľnosti máte záujem.

Vyhľadanie nehnuteľnosti

Určíme cieľové stavby – rodinné domy, bytové domy, oslovíme iné realitné kancelárie a samopredajcov, zadáme dopytový inzerát a prezrieme dostupné nehnuteľnosti na webových portáloch a sociálnych sieťach.

Obhliadky a prezentácia ponúk

Prvotné obhliadky vhodných nehnuteľností vieme spraviť bez Vás. Ušetríme tak Váš čas. Preverené nehnuteľnosti Vám pošleme na e-mail, s fotkami a dostupnou virtuálnou prehliadkou. Pri zvolenej nehnuteľnosti Vám zabezpečíme obhliadku a následne spravíme cenovú analýzu konkrétnej nehnuteľnosti. Zastúpime Vás v prípade potreby aj pri vyjednaní nižšej ceny nehnuteľnosti.

 

Pomôžeme Vám s hypotékou

Náš hypotekárny špecialista na základe Vašej finančnej situácie Vám odporučí, do akej kúpnej sumy v prípade hypotekárneho úveru viete ísť a následne zabezpečí všetko potrebné pre získanie hypotéky.

Vaša ochrana

Prostredníctvom našej partnerskej advokátskej kancelárie zabezpečíme kompletnú zmluvnú dokumentáciu. Spolu s advokátom sa postaráme o to, aby celý obchodný prípad prebehol bezpečne a bez komplikácií. Garantujeme vám bezpečný prevod nehnuteľnosti a úhradu kúpnej ceny prostredníctvom notárskej úschovy alebo bankových vinkulácií. Asistujeme pri prevzatí bytu.

Kompletný servis

Podáme návrh na vklad do katastra nehnuteľností. Pripravíme Protokol o prevzatí nehnuteľnosti a pomôžeme Vám s prepisom u správcu a jednotlivých dodávateľov energií. Pomôžeme Vám získať hypotekárny úver. Pri pozemkoch navyše asistujeme pri vyhotovení geodetického plánu a zabezpečíme vyhotovenie “Územnoplánovacej informácie”.