We use cookies

We use cookies and other tracking technologies to improve your browsing experience on our website, to show you personalized content and targeted ads, to analyze our website traffic, and to understand where our visitors are coming from. More info

 

ABSOLUTE REAL / Veľké, pekné Nebytové priestory blízko Centra v Petržalke pri Inchebe,157 m2

Street: Lenardova 4a
City district: Dvory
City/Town: Bratislava-Petržalka
District: Bratislava V
County: Bratislavský kraj
Category: Objects
Type: Rent
Object type: Offices
Other:
1 250 €/month

Property description

Realitná kancelária ABSOLUTE REAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka útulné priestranné Nebytové priestory (157 m2) vhodné na kanceláriu, vzdelávanie, pohybové aktivity, Jógu, Obchod alebo Služby na strategickom mieste v Petržalke oproti Inchebe. BEZ PROVÍZIE!

Táto komerčná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Bratislava Petržalka, Nobelovo námestie oproti Inchebe, na Lenardovej ulici. V tesnej blízkosti je Centrum mesta, Aupark a Digital Park. Priestory majú priame napojenie na mestskú diaľnicu, nachádzajú sa na prízemí v obľúbenej lokalite s parkom a cyklotrasou. Skladajú sa zo vstupnej časti s vešiakovou zostavou, veľkej haly s 3 pracovnými stolmi, kuchynskej časti s jedálenským stolom a kuchynskou linkou, prvej miestnosti o výmere 31,6 m2 a druhej miestnosti o výmere 53,4 m2 s 3 pracovnými stolmi, nábytkovou zostavou a 12 čalúnenými stoličkami a 23 drevenými stoličkami k pracovným stolom, kúpeľne s väčším sprchovým kútom, práčkou a umývadlom, 2 samostatnými WC a technickej miestnosti, vybavenej policami, elektrickým kotlom na ohrev vody, možnosť napojenia na 230 V a 400 V.

Priestory sú orientované na severovýchod, čo zabezpečuje aj počas teplých letných dní príjemnú teplotu bez klimatizácie. Obvodové múry sú z Ytongu 30 cm a zateplením 10 cm. Okná sú plastové so žalúziami, z toho okná vo väčšej miestnosti sú z tvrdeného skla - odolné voči rozbitiu, podlahy sú osadené dlažbou a laminátovými parketami.

Internet je v súčasnosti k dispozícii od spoločnosti Swan. Celý priestor je napojený na alarm a nachádza sa v ňom aj vzduchotechnika.

Nebytový priestor bol skolaudovaný v roku 2010 a je voľný ihneď, prenajíma sa zariadený - viď fotky. Náklady na prevádzku sú 200 - 300 €/mesačne v závislosti od typu prevádzky.  Lokalita je s výbornou dostupnosťou priamo z diaľnice, kompletná občianska vybavenosť, Billa, obchody, reštaurácie, lekáreň, výhľad na hrad. V blízkosti je Incheba, Einpark, Aupark, Digital Park, MHD a Centrum mesta.

Cena prenájmu priestorov je 1250 €/ mesačne + energie. Nájomca platí pri podpise nájomnej zmluvy 1 mesačný nájom a vratný depozit vo výške 1250 €.

 

Realitná kancelária ABSOLUTE REAL vám pri nájme zabezpečí:

- vypracovanie nájomnej zmluvy

- osobnú účasť pri úkonoch spojených s protokolárnym odovzdaním nehnuteľnosti

 

Tešíme sa na obhliadku s vami!

 

 

 

 

Features

Status:
active
Ownership:
privately
Type:
fully re-made
Total area:
157 m2
Thermal insulation:
yes
Bathroom:
yes
Number of floors:
1
:
3
Bathroom:
shower
Number of bathrooms:
1
Energy performance certification:
B
Parking:
public
Furnishing:
furnished
Internet:
yes - cable
Built from:
Ytong

Show on map

Broker

Mgr. Eduard Michalík

Mgr. Eduard Michalík

executive

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • Deutsch
  • Pусский
  • rusr

                                                                                                 REFERENCIE